0

Warto wiedzieć…

Wasz ulubiony sklep z obuwiem sportowym www.butyjana.pl przypomina, że oprócz szerokiego wyboru butów dla kobiet i mężczyzn mamy w ofercie również buty dla dzieci. Często e-sklepy nie sprowadzają modeli dla dzieci i młodzieży, u nas natomiast znajdziesz ich bardzo wiele, różnych marek i w różnym stylu.

W BUTYJANA OD MAŁEGO

W naszym sklepie można wybrać dla swojego malca już malutkie rozmiary i rozpocząć fascynującą podróż dziecka po komforcie i wygodzie jaką dają nowoczesne i oryginalne buty sportowe. Chcemy być sklepem dla całej Twojej rodziny.

DLACZEGO TERAZ?

Piszemy o tym dzisiaj ponieważ wiemy, że już rozglądacie się za zimowymi butami dla dzieciaków. To najwyższy czas na zakupy. Nie przegapcie więc okazji z butyjana.pl. Szeroki wybór kultowych modeli oraz duży wybór porządnych butów na zimę lub trening. U nas znajdzie buciki już od rozmiaru 21. Naszą ofertę dla dzieciaków zobaczycie tutaj.

Pamiętajcie, że nasze obuwie jest zawsze oryginalne i dostępne w niższych cenach niż katalogowe. Dodatkowo, jeśli Wasze zakupu przekroczą wartość 100 zł kurier dostarczy je Wam za darmo.

Zapisz

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *