0

Utrzymaj tempo z Asics Gelfit Tempo

 

Kochasz sport, uwielbiasz ruch, fitness i taniec? Mamy dla Ciebie buty, które będą dawać Ci wsparcie nawet, gdy narzucisz sobie najwyższe tempo.

Asics Gelfit Tempo to coś dla dziewczyn – są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, ale są również piękne i leciutkie jak piórko.

Sprawdź dlaczego warto zabrać je na siłownię, na zumbę czy fitness.

Rearfoot GEL® Cushioning System to technologia, która amortyzuje stopę podczas każdej z faz biegu – od odbicia poprzez lądowanie i przetaczanie.

Pewniej stawiaj każdy krok dzięki California Slip Lasting – trwałemu mocowaniu cholewki do podeszwy.

Podeszwa z technologią Gel, a do tego jeszcze ComfortDry Sockliner – specjalna wkładka – która oprócz właściwości amortyzujących ma również za zadanie odprowadzać nadmiar wilgoci i utrzymać Twoje stopy w komforcie, zdrowiu i pięknie.

Linia buta prowadzona jest subtelnie, optycznie zmniejszając stopę, a takie detale jak srebra nitka wpleciona w tkaninę czy metalizowane logo Asics sprawiają, że buty wyglądają zjawiskowo.

Na koniec smaczek. Te piękne Asics Gelfit Tempo idealnie sprawdzą się na salach gimnastycznych czy tanecznych – ich podeszwa nie zostawia śladów na parkiecie.

Kupisz je tutaj

Zatem ruszaj się poruszać.

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *