0

UNDER ARMOUR – wielkie ambicje, wielkie efekty

Produkty Under Armour są poszukiwane ze względu na swoją wyjątkowość. Wkraczając w hermetyczny świat marek globalnych amerykańska firma musiała starać się podwójnie. Ta polityka się opłaciła. Firma ma w ofercie produkty, które są unikalne w skali świata. Przede wszystkim tkaniny – idealne do treningu, zapewniające wentylację i pozostające suche nawet podczas intensywnego wysiłku. Under Armour sprzedaje ubrania, które schną pięć razy szybciej niż tradycyjna bawełna, skutecznie i efektywnie odprowadzają nadmiar wilgoci ze skóry, zapewniają ciepło, są wodoodporne – w zależności od zastosowanej w produkcie technologii. Firma wspiera Twoje wysiłki i sprawia, że uprawianie sportu daje Ci dodatkową radość.

W kwestii obuwia Under Armour również nie ma się czego wstydzić – bezszwowe, lekkie cholewki i chwalona przez biegaczy amortyzacja czynią z butów Under Armour ciekawą alternatywę dla popularnych marek, szczególnie pod względem niebanalnego designu. Buty wyglądają pięknie, są nowoczesne i solidne.

Na koniec ciekawostka. Wszyscy, którzy uważają, że produkty tej marki należy kupować podczas wizyt w USA, albo prosić o przywiezienie znajomych powinni wiedzieć, że można je kupić na butyjana.pl. Zapraszamy.

https://www.butyjana.pl/under_armour.html

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *