0

Under Armour ColdGear® Reactor – Twój termostat

 

Marka Under Armour od zawsze była liderem funkcjonalnej odzieży. Swoją linią ColdGear® Reactor potwierdza ten status. Mając ubrania ColdGear® Reactor można śmiało powiedzieć – my się zimy nie boimy.

 

 

ColdGear® Reactor – inteligentna izolacja

 

System ColdGear® Reactor to rewolucyjna kombinacja niezwykłych cech tkaniny – jej lekkości, wodoodporności, umiejętności szybkiego schnięcia oraz zastosowania technologii adaptującej się do zmiany stopnia Twojej aktywności. Tkanina z której wykonano ubrania dostosowuje swoją oddychalność oraz poziom zatrzymywanego ciepła od tego co robisz w danej chwili. Wysoki stopień aktywności – zwiększa się ilość oddawanego ciepła, mniejsza aktywność – ciepło zostaje zachowane.

Odzież jest niezwykle lekka, a kroje poszczególnych modeli mimo, że różnią się fasonami, pozwalają na swobodny zakres ruchów i dają Ci wsparcie podczas treningów.

W zależności od modelu można wspomnieć o dodatkowych walorach ubrań z linii ColdGear® Reactor. To drobiazgi, które sprawiają, że do treningów zawsze wybierasz tę właśnie markę. Idealne przyleganie do ciała, które zapewnia absolutną swobodę, wersje z płaskim szwem albo zupełnie bezszwowe, mankiety zakładane na kciuki, podnoszone kołnierzyki, siateczki czy dwuwarstwowe tkaniny, które mają stworzyć dodatkową barierę przed utratą ciepła. Niespotykane walory tkanin, z których wykonano odzież – błyskawiczne schnięcie i ochrona przed potem. Kochasz to wszystko i wiesz, że doskonale się sprawdzi. Zima przestała być wymówką. Z Under Armour ColdGear® Reactor możesz biec dalej.

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *