0

Trampki Lacoste damskie – wiosna 2014

Całkiem niedawno dojechało do nas kilka bardzo fajnych modeli damskich trampek tenisówek i balerin marki Lacoste. Poniżej wiosenne nowości, więcej znajdziecie w galerii Lacoste na Butyjana.pl. Buty wysyłamy w 24 godziny, w większości przypadków twoja paczka dochodzi już na drugi dzień. Nie czekaj większość z tych modeli dostępna jest w limitowanej ilości.

lacoste damskie

Jeśli chcesz przymierzyć lub zobaczyć jak buty wyglądają w rzeczywistości zapraszmy do naszych sklepów stacjonarnych które znajdziesz w Rzeszowie – jak dojechać patrz w prawo :).

buty lacoste damskiePoniżej kilka archiwalnych zdjęć z naszej strony Butyjana.pl. Niektóre z tych modeli zostały już wyprzedane lub dostępne są w bardzo ograniczonej rozmiarówce. Zaglądnijcie do sklepu na pewno znajdziecie o wiele więcej najnowszych kolorystyk z najnowszej kolekcji marki z krokodylem. trampki damskie lacoste ziane marynarskie TRampki damskie Lacoste granatowe w białe groszki tenisówki damskie lacoste ziane chunki - miętowe różowe tenisówki damskie lacoste ziane chunky

trampki damskie lacoste ziane czerwone

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *