0

Timberland Yellow Booots – ikona streetwearu

 

Moda zna podobne historie – but przeznaczony do zgoła innych celów zyskuje ogromne powodzenie i trafia nie tyle na wybiegi co na ulice. Yellow Boots od Timberlanda to ikona mody streetwearowej, dziś poznacie przyczyny tego sukcesu.

 

Wiecie dlaczego począwszy do Australii, a skończywszy na Polsce Yellow Boots mają tak ogromne powodzenie? Bo pasują do wszystkiego – serio, wydawać by się mogło, że z taką sylwetką i kolorem możliwości zestawienia tych butów w udanych outfitach jest bardzo ograniczona. Nic bardziej mylnego. Przekonajcie się:

Oto Rihanna, królowa mody ulicznej. Miksy ciuchów od projektantów i kontrastujących dodatków to jej znak rozpoznawczy. I oto mamy potwierdzenie – oto Rihanna w MiuMiu i Timbsach. Bardzo odważnie i mega modnie.

source: Pinterest

Timbsy dodają dziewczęcego uroku o czym przekonują nas stylówy dziewczyn – z gizeleagogo.blogspot.co.uk oraz insta blogerki – howdoyouwearthat. Zwiewne sukienki w zestawieniu z solidną formą Yello Boots podkreśla wiotkość sylwetki i wygląda bardzo kobieco.

 

fot. gizeleagogo.blogspot.co.uk

fot. howdoyouwearthat

 

W świecie męskich outfitów żółte ikony od Timberland mają mnóstwo do powiedzenia – oto wybitnie sportowe zestawienie autorstwa davidjamesseed.

fot. davidjamesseed

W bardziej rockowym wydaniu możemy podziwiać klasyczne sześciocalowce w outficie autorstwa thefashionableman.com. 

fot. thefashionableman.com

Utrzymana w stylu subtelniejszego streetwearu jest stylizacja blogerki laura_ollymagazine. To perfekcyjnie zbilansowane równanie, gdzie po jednej stronie mamy koronki, lejące się dzianiny, a po drugiej skórzane legginsy i nieśmiertelne Timbsy – równanie wygodzi nam na plus i jesteśmy na tak.

fot. ollymagazine.fr

Dziś pisaliśmy o Timbsach w kontekście modowym jeśli natomiast chcecie dowiedzieć się więcej o samym pochodzeniu modelu, o tym jak jest zbudowane są buty oraz czy jego wodoodporność to fakt czy marketingowych chwyt zapraszamy do kolejnej lektury obowiązkowej.

A tu czekają na Was Wasze piękne nowe Yellow Boots od Timberland – w tak dobrej cenie tylko w butyjana.pl – KLIK, KLIK

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *