0

Tak wygląda oryginalne pudełko i etykieta

Czerwone czy szare ?

Dostaliśmy kilka zapytań o to jak wygląda oryginalne pudełko Air Maxów. Żeby nie trzeba było już odpisywać każdemu z osobna oto mała prezentacja opakowania w jakim serwowane są Maxy z naszego sklepu. Nie ma tutaj standardowego rozwiązania gdyż pudełka mają różne kolory. Do naszego sklepu trafiają od oficjalnego dystrybutora Air Maxy w dwóch rodzajach pudełek. Pierwszy typ to czerwone pudełko z białymi napisami a drugi to pudełko wykonane z nie barwionego kartonu w naturalnym jego kolorze z napisami czarnymi.

SONY DSC

Tutaj kilka detali które ma zarówno jedna jak i druga wersja:

 

Oryginalna etykieta ma wymiary 11,5 cm na 4,5 cm. W wersji z szarego kartonu etykieta jest czarna z białą czcionką i ramką, w wersji z czerwonego kartonu etykieta jest czerwona z białą czcionką i ramką.  Po lewej stronie kod kreskowy. Etykieta powinna zawierać nazwę serii, rozmiar US (największa czcionka), UK oraz Euro. Pod rozmiarem powinien znaleźć się oryginalny kod kolorystyki oraz informacja na temat tego gdzie zostały wyprodukowane buty. Na dole znajduje się numer indeksu Nike – jest to 9-cio cyfrowy kod który powinien zgadzać się z tym na metce. W prawym dolnym rogu etykiety znajduje się adres stron: Nike.com, Nikebetterworld.com.

These Air Sole Brand shoes contain brand Air Sole Insoles

 

Ta naklejka “Air Sole” znajduje się na spodniej części pudełka po jego lewej podłużnej stronie. W wersji czerwonej jej kolor jest prawie taki sam jak kartonu w wersji naturalnej naklejka jest koloru czarnego.

Box Made in Vietnam

Adnotacja o kraju w którym karton został wyprodukowany znajduje się na spodzie pudełka w prawym dolnym rogu.

Swoosh – just do it

Przy prawej podłużnej krawędzi na spodzie pudełka znajdziemy również logo oraz “swoosh”. Znajduje się tam także dwa adresy:

Nike Inc
One Bowerman Drive
Beaverton, Oregon
97005, USA

oraz europejski:

Nike European Operations
Netherlands B.V.
Colosseum 1
1213 NL Hilversum
The Netherlands

Mamy także w magazynie kilka archaicznych modeli – których jeszcze nie zdążyliśmy wyprzedać a które pochodzą z kolekcji sprzed kliku lat. Te są zapakowane w pudełka które nieco różnią się od tych które prezentujemy. Ale tych nie będziemy wrzucać gdyż jest to końcówka kolekcji i jest ich zaledwie kilka.

Autor:Maciej Surowiec

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *