0

Skechers – poczuj kalifornijski luz

Początki Skechers to mała fabryka na plaży i kompaktowy model, który idealnie wpisał się w stylistykę ery grunge, przypadającą na lata 90-te ubiegłego wieku. Era grunge przeminęła, ale marka Skechers została, a jej rozwój można nazwać spektakularnym.

Dziś firma Skechers oferuje ponad 3000 modeli przeznaczonych zarówno dla amatorów jak
i zawodowców. Za technologiczne parametry obuwia odpowiada sztab inżynierów ze Skechers Performance Division. Designerzy również nie próżnują – streetwearowe linie Skechers to wygodne obuwie, które nie tylko jest na bieżąco z aktualnymi trendami, ale je wyznacza.
Każdy znajdzie w bogatej ofercie firmy coś dla siebie – mężczyźni, kobiety, nastolatki i dzieciaki – mnóstwo wzorów i kolorów – łączy je jedno – najwyższa jakość
i kalifornijski klimat oznaczający aktywność, radość życia i optymizm.

Firma Skechers do swoich działań angażuje światowej sławy celebrytów – aktorki, piosenkarki, piosenkarzy, zespoły muzyczne i uznanych blogerów.
Wśród osób, które udzieliły poparcia marce znajdziemy wielu zawodowców – od golfistów po maratończyków.

Skechers jako firma odpowiedzialna społecznie aktywnie działa na rzecz propagowania idei sportu sponsorując liczne wydarzenia sportowe, takie jak maraton w Bostonie czy Los Angeles. Angażuje się również w działalność charytatywną kierując swoją pomoc między innymi do dzieci.

Prace nad nowymi modelami obejmują fazę testów prowadzonych przez sportowców co pozwala zoptymalizować rezultaty jakimi jest trwałość, stabilność i wsparcie, które daje obuwie podczas naturalnego ruchu.

Doskonała jakość i interesujący design sprawiły, że linie obuwia Skechers zyskały miano kultowych. Poznajcie główne linie marki:

SKECHERS GORUN – dla biegaczy,
SKECHERS GOWALK – idealne na piesze wędrówki i na co dzień
SKECHERS GOBIONIC – obuwie o szerokim spektrum zastosowań, idealnie wspierające ruch stopy
SKECHERS GOTRAIN – stworzony z myślą o trenujących na siłowni
SKECHERS GOGOLF – linia Skechers dla golfistów.

A teraz doskonała wiadomość – wielokrotnie nagradzana i uwielbiana w USA marka dostępna jest w naszym sklepie – swoich skechersów szukaj na www.butyjana.pl.

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *