0

Skechers – marka o wielu twarzach

Sportowe buty zazwyczaj ubieramy na nogi do pierwszych przymrozków. Skechersy wyróżniają się na tym tle pozytywnie. Marka ma bowiem w swojej ofercie obuwie, które można nosić nawet, gdy robi się zimno. Zobaczcie rewelacyjny outfit blogerki z tamagdaa i przekonajcie się, że Skechers to marka o wielu twarzach.

Magda zestawiła czarny i klasyczny model butów Skechers z ortalionowym płaszczem, intensywnie czerwoną bluzą, spódnicą i rajstopami w urocze, geometryczne aplikacje. Uzyskała rewelacyjny, nie pozbawiony kobiecości, efekt.

Retro design z mega wnętrzem

Magda wybrała Skechers OG 85 113-BLK. Ten model prezentuje mega modny look w stylu retro. Buty wyposażono w najnowocześniejsze technologie bez których nie wyobrażamy sobie dziś porządnych sportowych butów. Wykonane z naturalnej skóry licowej gwarantują trwałość, a rewelacyjna, opatentowana pianka zastosowana w wewnętrznej wkładce amortyzuje i redukuje wstrząsy oferując maksymalny komfort użytkowania. To warta rozważenia propozycja na tak zwany okres przejściowy, pomiędzy jesienią a śnieżną zimą. Zobaczcie wszystkie nasze Skechersy, kupcie je sobie i zakochajcie się w tej marce jak my.

 

fot. tamagdaa

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *