0

Skechers – jak podkreślić styl

Zobaczcie jak buty, drobny element garderoby, może w perfekcyjny sposób podkreślić i wzmocnić odbiór całego outfitu. Magda z bloga tamagdaa.blogspot.com zaproponowała nam stylizację dynamiczną i minimalistyczną zarazem. Proste, zdecydowanie prowadzone linie sukienki, torebki i ortalionowego płaszcza stanowią podstawę outfitu, diabeł jednak, tkwi w szczegółach. Zwrócicie uwagę na subtelny połysk materiału, z którego wykonano płaszcz i legginsy – niemal dorównują urodą pięknemu i subtelnemu blaskowi skórzanej cholewki Skechersów, które wybrała Magda.

Dzięki tym zharmonizowanym teksturom całość wygląda atrakcyjnie i perfekcyjnie. To właśnie taka prostota, którą uwielbiamy – jej źródło tkwi w najwyższej jakości zastosowanych elementów. Dlaczego Skechersy tak dobrze spisały się w tej stylizacji? Bo prezentują ową najwyższą jakość, o której piszemy.

 

Magda w swoim poście podkreśla ich wygodę. My dodamy od siebie, że Skechersy są doskonale wykonane, a ten konkretny model – Skechers OG 85 113-BLK – wykonano ze szlachetnej skóry licowej, która zapewnia trwałość. Pianka Phylon w podeszwie odpowiada za niezwykłą miękkość buta, a Memory Foam zastosowana we wkładce wewnętrznej amortyzuje wstrząsy przez co sprawia, że codzienne użytkowanie Skechersów ma zbawienny wpływ na zdrowie naszych stóp.

 


Zobaczcie wszystkie nasze Skechersy, należy Wam się najwyższej klasy obuwie w doskonałej cenie. Są TU.

fot. tamagdaa

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *