0

Skechers – idą jak burza

Dziś na naszym blogu mega poważnie. Bloger z Casualism Blog Moda Męska pokusił się o analizę atutów marki Skechers i w swoim wpisie zastanawia się czy na naszym rynku marka ta może odnieść tak spektakularny sukces jak w U.S.A. skąd pochodzi.

Butyjana.pl, jako wytrawni trendsetterzy, którzy wprowadzili markę Skechers do swojej oferty jako jedni z pierwszych potwierdzają tezę blogera – tak, Skechers to marka skazana na sukces.

Dlaczego?

Z uwagi na zróżnicowany design – stylistyka dopasowana jest do różnych grup wiekowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Marka uwzględnia również szczególne potrzeby konsumentów oferując choćby buty dla dzieci czy buty dla osób z szerokimi stopami,.

Wybrane modele swoją stylistyką wykraczają daleko poza tradycyjne pojęcie obuwia sportowego, to buty formalne i casualowe.

Do tego wszystkiego wyposażają swoje produkty w najnowocześniejsze technologie. Amortyzacja wykonana z pianki Memory Foam to flagowe osiągnięcie Skechers, warto podkreślić, że nie jedyne.

Buty Skechers nosi się wspaniale – są lekkie i trwałe, słowem – oprócz wyglądu – mają to coś co zadecyduje o sukcesie w Polsce.

Warto rozważyć ich zakup.

Na początek zobaczcie jakie modele tej marki mamy aktualnie w ofercie.

Chcecie dowiedzieć się jak działa amortyzująca pianka Memory Foam by Skechers – zapraszamy do lektury.

fot. Skechers

 

 

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *