0

Skechers- dobra opcja na zimę

 

Butyjana.pl mają nadzieję, że opinie gwiazd sportu światowego formatu, celebrytów, recenzje blogerów, ale przede wszystkim setki tysięcy zadowolonych klientów z całego świata przekonują Was do marki Skechers. My już wiemy, że to dobry wybór – ciekawy design, doskonały stosunek ceny do jakości oraz niebywały komfort, którego źródłem są nowoczesne technologie. Chcemy Was przekonać, że Skechers to doskonały wybór jeśli chodzi o buty na sezon jesienno-zimowy.

Zobaczcie Skechersy z ofery butyjana.pl

 

 

Skechers OG 82 52300-NVRD

Dla każdego coś ładnego

Buty Skechers charakteryzuje stylistyczna różnorodności. Ta cecha sprawia, że łatwiej można znaleźć coś dla siebie. Nie podoba Ci się jeden model, zobacz inny. Wybór jest duży. Buty łączy jedno – wysoka jakość wykonania, solidne surowce i komfortowe podeszwy oraz wkładki.

 

Skechers Harper Melden 64857-DSRT

 

 

 

Dla każdego coś solidnego

Buty Skechers, w zależności od modelu, zawierają komfortową piankę Phylon, która amortyzuje i redukuje wstrząsy. Wewnętrzna wkładka butów Skechers zawiera zapamiętującą kształt piankę – Memory Foam –w różnych wersjach, w tym również w swojej najwyższej opcji Air-Cooled Memory Foam. Buty przeznaczone na zimę, mają również podeszwy z bieżnikiem, który zapewnia odpowiednią przyczepność, chroniąc przed poślizgiem i zapewniając stabilność.

 

Skechers OG 85 113-BLK

 

Początek pięknej przyjaźni

Większość modeli przeznaczonych na sezon jesienno-zimowych wykonano ze skóry, są trwałe, i solidne. To buty, które w cieple i komforcie doprowadzą Cię przez zimę wprost do wiosny. A wiosną kupicie sobie nowe buty i z pewnością będą to …Skechersy.

 

Skechers Larson Sento 65160-BLK

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *