0

Sejamax – żyj na maksa !

Wiem to być może nie najświeższy news ale warto wrócić do tematu korzystając z okazji że w naszym sklepie pojawił się akuratny model z kolekcji “Sejamax Reflective” w kolorystyce “Blue Zebra”.

Sejamax Collection

W listopadzie zeszłego roku (2013) światło dzienne ujrzała kolekcja stworzona na potrzeby kampanii reklamowej w Brazylii. Motto całej kampanii to “Sejamax” czyli w wolnym tłumaczeniu”Be Max“. Taką też z nazwę nosi kolekcja która składa się z 2 części: Nike Air Max Reflective i Nike Air Max Glow in the Dark. Twarzami kampanii zostali: piłkarz David Luiz, światowej sławy surfer Pedro Scooby oraz mistrzynie siatkówki plażowej Carol Salgado i Maria Clara.

David Luiz

Carol Salgado i Maria Clara

Pedro Scooby

Poniżej znajduje się manifest idący w parze z myślą przewodnią całej kampanii – “Be Max”

Gdybyś mógł zdefiniować swoje życie tylko w dwóch najważniejszych dla Ciebie momentach, na pewno była by to chwila w której zdajesz sobie sprawę w czym jesteś cholernie dobry oraz chwila w której inni to zauważą. Nikt inny, ale właśnie Ty sam  możesz zdecydować o tym kiedy te chwile nadejdą. Na pewno każdy z was nie doświadczy ich w tym samym czasie, przyjdą też w innej formie, sposób w jaki każdy z was zda sobie z tego sprawę będzie inny. Jednak jedno jest pewne – gdy ten czas nadejdzie na pewno będziecie o tym wiedzieć. Popisywanie się jest esencją życia dla każdego Brazylijczyka. Widać to w naszym codziennym stylu bycia, w tym jak tańczymy, w tym jak gramy, jak wygrywamy i sposobie w jaki przegrywamy. Bycie Brazylijczykiem oznacza odważny udział w codziennej grze jaką jest życie. Nigdy nie wiesz kiedy osiągniesz sukces i zostaniesz zauważony. Obowiązuje tylko jedna reguła – odważnie dążyć do celu i wykorzystać życie na maksa.

 

cytat z: nikeinc.com

 

 

Odważna kolorystyka

Kolekcja podzielona jest na dwie części Glow in the Dark i Reflective, obie mają na celu wyróżnienie młodych aktywnych ludzi nie obawiających się wyzwań. Charakteryzują je bardzo odważne akcenty kolorystyczne i elementy odblaskowe. Poniżej możecie zobaczyć kilka modeli z Sejamax Pack.

Air Max 90 Reflective „Blue Zebra”

Air Max 1 “Reflective”

AM 90 “Glow in the Dark”

Moim zdaniem ta kolekcja jest bardzo udana, odważne neonowe kolorki i desenie świetnie nawiązują do stylistyki retro z przełomu lat 80-tych i 90-tych. W naszym sklepie znalazł się niestety tylko jeden model, nie udało nam się zdobyć innych kolorystyk czego bardzo żałujemy – mówi się trudno. Ten który mamy i tak jest chyba najmocniejszy, jak sądzicie ?

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *