0

Są powody do radości

 

A może rzucić wszystko i oddać się przyjemnościom? Spokojny relaks w otoczeniu pięknych krajobrazów zaserwowała nam dziś Gabriela z bloga gabrielakugla.blogspot.com . Jej sposób na reset bardzo się nam podoba – jest w nim błogi spokój, prostota w iście skandynawskim stylu i …Skechersy, które tę prostotę uosabiają.

 

W pięknych okolicznościach przyrody, i niepowtarzalnych :)… poznajcie Skechers Sergeant Verdict, które Gabriela zabrała ze sobą do Zakopanego.

Najwyższa jakość, a przy tym ujmujący minimalizm. Wykonane z nubuku buty sięgają nieco ponad kostkę. Okrągłe noski podkreślają piękną linię. Nasze Skechersy będą wyglądać dobrze zarówno w zestawieniu ze spodniami jak i spódnicą. Oprócz niezaprzeczalnej urody buty mają też mnóstwo użytecznych, podnoszących komfort użytkowania, cech. Przede wszystkim nubuk, którego użyto do ich wykonania jest wodoszczelny – w specjalnych procesach zaimpregnowano surowiec tak, że przetrwa wymagającą jesienno-zimową aurę zapewniając ciepłe i suche stopy. To buty doskonałe zarówno do miasta jak i w trudniejszy teren. Wiemy już, że nie przemokną, dobrze wiedzieć również, że dzięki protektorowi ze specjalnej mieszanki gum podeszwa się nie ślizga. Wewnątrz buta umieszczono wkładkę z amortyzującą wstrząsy pianką, która jest rozpoznawczą cechą obuwia Skechers. Słowem, zrobiono wszystko, abyś mógł cieszyć się życiem czując ciepło i komfort. Pokochasz te buty, właśnie za to, że zawsze można na nich polegać.

Swoje Skechers Sergeant Verdict znajdziesz TU

fot. Gabriela Kugla

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *