1

Retro sneakers – kolekcja jesień 2014.

A oto mały zestaw retro kicksów z naszego sklepu – Butyjana.pl. Więcej znajdziecie w sklepie w galerii buty sneakers.

buty sportowe retro sneakers nike adidas new balanceDość ciekawie się podziało w tym roku, wskoczyło nam kilka fajnych modeli z serii Adidas ZX 750 i ZX 100. Kolekcja New Balance 574 rozrosła się nam do 32 kolorystyk i obecnie jest u nas na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ilość wariantów kolorystycznych. Nareszcei udało nam się solidnie zatowarować kultowe AF1 White w wersji damskiej i męskiej (ciekawe na jak długo wystarczy :)). Na szczególną uwagę zasługują Nike Air Max Lunarlon oraz seria “Breathe” – wydawałoby się że nie da się uczynić tych butów jeszcze bardziej wygodnymi i lżejszymi, a jednak się dało – ekipa Nike potrafi :). Dość dużym (przynajmniej dla mnie) zaskoczeniem były kolekcje Lacoste Freeglide – warianty kolorystyczne i design absolutnie odstają od dotychczasowej koncepcji marki z krokodylem. Ekipa René rzuciła na rynek nietypowe jak na nich rozwiązania designerskie – zobaczymy jak się przyjmą :). Poza ww. tradycyjnie rozwijamy kolekcji Waffle Trainer i NB410. Zaopatrzyliśmy się także w bardzo fajną alternatywę cenową a mianowicie kolekcję Nike MD Runner – świetne, bardzo wygodne buciki w stylu retro running w rewelacyjnej cenie. Jeśli chodzi o wygodne retro sneakers biorąc pod uwagę cenę, jakość i wygodę to zdecydowanie pierwsze miejsce należy do nich.

To nie wszystkie sneakery z naszego sklepu wymienilismy tutaj tylko te najmocniejsze pozycje a jest ich o wiele, wiele więcej. Wszystkie znajdziecie w naszym sklepie – www.butyjana.pl.

PS: Nie zapomnijcie skorzystać z rabatu dla wszystkich za polecenie na FB, więcej info na stronie każdego prosuktu.

Maciej Surowiec

Autor Google+:

One Comment

  1. Ciekawe propozycje butów na jesień. Upatrzyłam sobie dwa modele. Teraz tylko wystarczy zebrać pieniądze;) Pozdrawiam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *