0

Reebok Classic – zawsze dobry wybór

 

Gdy jesień jest piękna i ciepła jak dzisiaj można zrezygnować z zabudowanych, przeznaczonych na słotę, butów i wybrać linię Classic marki Reebok, choćby model 28412. Bo jak wiadomo, klasyka to zawsze dobry wybór.

Dyskretny urok retro

Stylistyka nawiązująca do lat 80 ubiegłego wieku wdarła się do mainstreamu i zdobywa kolejne serca. Odpowiedzią dla tych, którzy cenią klimat retro jest klasyczna linia Reebok wzorowanych na pierwszych modelach butów biegowych. Subtelna linia i fakt, że są dostępne w wielu kolorach sprawia, że to buty przyjazne, dostępne, komfortowe i bardzo modne.
Zobaczcie buty Reebok z oferty butyjana.pl

 

 

 

Komfort na co dzień

To idealne buty na co dzień. Spokojna stylistyka sprawia, że Reebok Classic pasuje do wszystkiego. Model o którym piszemy, 8412, to gustowne, pozbawione ekstrawagancji połączenie beżu i ciemnego błękitu, idealnego do jeansów.

 

Zaletą klasycznych Reeboków, model 28412 oprócz pożądanej stylistyki, jest cholewka wykonana z wysokiej jakości, miękkiej, skóry naturalnej. To solidny but, który z pewnością przetrwa więcej niż jeden sezon.

 

 

Nie zapomniano o komforcie. Środkową podeszwę wykonano z formowanej pianki poliuretanowej Eva, której wysokie parametry gwarantują doskonałą amortyzację nie zwiększając przy tym ciężaru obuwia. Podeszwa butów nie będzie się ścierać dzięki zastosowaniu specjalnej gumy, gwarantującej trwałość i właściwą przyczepność.

Polecamy więc buty, które nie wychodzą z mody od kilku dekad.

 

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *