0

Przepis na prezent idealny

Wiemy, że kupowanie prezentów to prawdziwa sztuka, w grę wchodzą emocje, uczucia, ale również względy praktyczne. Właściwy dobór poszczególnych składników pozwoli Wam znaleźć i kupić prezent idealny – znamy na niego przepis i dziś się nim z Wami podzielimy.

EMOCJE

Dobrze jest wiedzieć. Im lepiej znasz osobę, którą pragniesz obdarować tym łatwiej będzie Ci sprawić jej radość. Znając gust i upodobania można zacząć wybierać. My oczywiście polecamy buty – niektóre modele zyskały już miano kultowych i podarowanie ich w gwiazdkowym prezencie może być najlepszym pomysłem– ważne tylko, aby wiedzieć o czy marzą bliscy. Może o ikonicznych Martensach albo mega solidnych outdoorowych Ecco, może o Nike Air Max, które od lat są przedmiotem pożądania, albo o modowym must have w postaci Yellow Boot od Timberland. Twoim zadaniem jest tylko dowiedzenie się które to buty, a jeśli Ci się uda to większą część zadania będziesz mieć z głowy.

BĄDŹ PRAKTYCZNY

Buty są piękne, a te wymarzone są najpiękniejsze. Faktem jest jednak, że mogą być drogie. Warto nawet podczas zakupów dla najbliższych pozostać praktycznym i wybrać taką ofertę, która pozwoli oszczędzić. W butyjana.pl możesz skorzystać z szeregu udogodnień, które pomogą wydać mniej.
Po pierwsze nasze kody rabatowe – obecnie obowiązuje kod: GWIAZDKA, ważny do 25 grudnia 2017 r, który umożliwi oszczędzenie aż 10%.
Po drugie darmowa dostawa –jeśli wartość zakupów przekroczy 100 zł.
Po trzecie przedłużony okres możliwej wymiany – nawet jeśli – czego Ci nie życzymy – nie trafisz z rozmiarem masz aż 30 dnia na wymianę. Akcja dotyczy zakupów dokonanych w okresie od 4 do 22 grudnia 2017 r. – zatem możesz kupić dziś i nie martwić się, że termin przepadnie zanim bliska Ci osoba otworzy swój prezent i zaniemówi z zachwytu. Do dzieła – tu znajdziesz najlepsze prezenty.

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *