3

Prawy czy lewy – zgarnij rabat 25 % na zakupy na Butyjana.pl

Ranking zamknięty ! Kod rabatowy – 25 % na zakupy na www.butyjana.pl leci do @Marcin Paco Cha za fotę z Adidas ZX
Już nie głosujemy.

Ważny kod rabatowy na Butyjana.pl znajdziesz tutaj.

kod rabatowy ranking butyjana

Zrób fotę swoich butów i zgarnij rabat 25 %. Foty wrzucajcie z hashtagiem #butyjana na FB, Instagram, Twittera, Tumblr lub G+ my będziemy wybierać najfajniejsze i wrzucać je tutaj. Możecie także nadsyłać na admin@butyjana.pl. Pierwsza fota w rankingu w niedzielę 12 października 2014 o godz.19:00 dostaje rabat 25 % na zakupy na www.butyjana.pl.

No to jedziemy – prawy czy lewy ?

 1. 1. @ej_mamo

  Przeczytane: 0

 2. 2. @ewelinamihal

  Przeczytane: 0

 3. 3. @wiktusiaczek_88

  Przeczytane: 0

 4. 4. @Dominooo

  Przeczytane: 0

 5. 5. @Marcin Paco Cha

  Przeczytane: 0

 6. 6. @bobkowaty

  Przeczytane: 0

 7. 7. @kuba_wasko

  Przeczytane: 0

 8. 8. @syl7via

  Przeczytane: 0

 9. 9. @draqonlove

  Przeczytane: 0

 10. 10. @porazenty

  Przeczytane: 0

 11. W rankingu wyświetla się 10 zdjęć które mają najlepszą wynikową ocen. Ranking wykorzystuje algorytm Elo służący do oceny poziomu gry szachistów w starciach indywidualnych. W porównywarce rotują wszystkie zdjęcia. Zestawienia zdjęć w porównywarce są losowe. Każde zdjęcie startuje z rankingiem punktów w ilości 1400. Za każdą wygraną bitwę zdjęcie dostaje punkty podczas gdy zdjęcie które przegrało je traci. System ten ma tą zaletę że nawet dopiero co dodane zdjęcie może szybko znaleźć się  wysoko w rankingu. Cały czas brana jest pod uwagę wynikowa ocena użytkowników a nie ilość oddanych głosów. Krótko mówiąc nabijanie sobie tutaj głosów nie za wiele da – tutaj nie da się oszukać. Miłej zabawy !

Maciej Surowiec

Autor Google+:

3 Comments

 1. Czy to ma jakąś opcję aby nie odświeżać strony ? Przecież po ilości głosów widać ,że zielony nike air coś kręci. Powinniście zdecydować Wy która fotka jest po prostu najlepsza. Pozdrawiam

  • To bez znaczenia nawet jeśli mocno nabije ranking to wystarczy że tylko kilka razy przegra z innymi zdjęciami i cała moc pójdzie na inne foty. Ilość głosów nie jest brana pod uwagę ale indywidualne wyniki ocen. My nie będziemy decydować bo wtedy też będziesz krzyczeć że wszystko jest ustawione. Wy decydujcie, wystarczy że oddasz jeden głos i możesz zmienić cały ranking tak jest napisany ten algorytm.

 2. Eee frranek odświeża stronę z kumplami to wygra. Dyskwalifikacji za to nie ma?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *