3

Nowości !!! – 2 nowe modele butów z kolekcji Nike Air Force 1 – tylko w sklepie Butyjana.pl

Wakacje i ciepłe lato już za nami, japonki sandały i klapki wylądowały już dawno na dnie szafy, teraz warto pomyśleć o cieplejszych butach na zbliżający się sezon jesienno-zimowy 2012. Polecamy wszystkim buciki producenta Nike z kultowej kolekcji Nike Air Force 1. Wszyscy maniacy sneakers-ów   z pewnością docenią 2 nowe modele które udało nam się zdobyć aby powiększyć ofertę naszego sklepu, buty te polecamy także i tym którzy nie koniecznie są fanami kultowej serii Nike Air Force 1. Klasyczny design niezmienny już od prawie 30 lat, naturalna tłoczona skóra i oczywiście łyżwa Nike – klasyka – nic dodać nic ująć, zapraszamy do galerii naszego sklepu znajdziecie tam także inne fajne markowe buciki producenta Nike.

Nowy model butów Nike Air Force 1 High w wersji szarej – tylko w naszym sklepie online.

buty-nike-air-force-1-szare nike-air-force-1-mid-szare-podeszwa nike-air-force-1-mid-szre

Kolejna nowość – buty z kolekcji Nike Air Force 1 High w wersji granatowo białej.buty-nike-air-force-1-high-z-góry-granatowe nike-air-force-1-mid-granataowe nike-air-force-1-podeszwa-granatowe

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

3 Comments

  1. Wszystko spoko tylko że AF1 MID WHITE nic nie przebije :) !!!!!

  2. Very nice post and straight to the point. I don’t know if this is actually the best place to ask but do you people have any ide where to get AF1 in a good price ???? Thanks :)

    • Tan if you are here You should know already the answear :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *