5

Nike Capri – damskie i męskie trampki w dobrym prostym stylu.

Dlaczego te trampki zasługują na uwagę ? Dlatego że są po prostu mega uniwersalne i wygodne. Zarówno damskie jak i męskie nadają się świetnie na każdą okazję, na luźne wypady jak i na bardziej oficjalne spotkania. Płaska podeszwa i skórzana cholewka, solidne wykonanie – czego więcej chcieć od butów na wiosnę lato i jesień – w tych trampkach możesz pokazać się wszędzie :). Kolorki Nike Capri co prawda nie należą do tych najbardziej zwariowanych – tutaj jest klasycznie, czarny, biały, brązowy, beż, szary w takich zestawieniach kolorystycznych właśnie oscyluje większość modeli. Kolekcja Capri to naprawdę świetne obuwie letnie polecam wam – nie pożałujecie.

nike-capri-beżowe Nike-Capri-czarne nike-capri-szare-trampki

 

 

Jan Baldyga

Autor Google+:

5 Comments

  1. Kiedyś byłem dumnym posiadaczem butów ze zdjęcia nr 2, zdaję sobie sprawę, że pewnie ich już nigdzie nie dostane, ale moglibyście polecić coś podobnego? Pozdrawiam.

    • Ho ho to edycja pierwsza dawno już wyprzedana. Teraz na pewno znajdziesz coś podobnego. Jeśli chodzi o coś w tym stylu obadaj np te Nike SB Paul Rodrigez —-> http://goo.gl/Wlbn0f
      Bardzo ciekawy temat według mnie dopiero przyjechały.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *