6

Nike Avid – buty idealne na deskę !!

NIKE-AVID-1024x800Buty Nike Avid to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika jazdy na deskorolce. Te buciki  z pod szyldu Nike z najnowszej kolekcji SKATE wykonane zostały z naturalnej skóry dzięki czemu są przewiewne w bardzo lekki (550 gram jak na tego typu buty to bardzo niewiele), odpowiednie wykończenie butów daje maksimum wygody. Płaski profil podeszwy butów Nike Avid oraz jej odpowiedni jej system to już sprawdzone rozwiązanie które nie zawodzi nigdy podczas skateboard-owych zmagań. No i oczywiście design to co każdy ceni na równi z innymi zaletami tych, w tym przypadku klasyka, widać delikatne nawiązania stylistyczne do pierwszych butów z pod szyldu VANS Van Doren, jednak to chyba nikomu nie przeszkadza bo te w sumie jako pierwsze były butami sportowymi stricte do jazdy na deskorolce. Te buty to idealna propozycja dla każdego fana deskorolki – polecamy.

Maciej Surowiec

Autor Google+:

6 Comments

  1. Ujdą w tłumie chociaż zrzyna z vansów jak miałbym kupowac to wolałbym już vansy – chyba że przecenicie fajnie te avidy to łyknę :)

  2. Na dechę to raczej coś w Vansów bym wziął, jeśli z Nike to ewentualnie jakieś Dunki, ten Avid od biedy też by był ale nie jasny – szkoda że nie macie jakichś innych kolorków :(

  3. osobiscie wole vansy :):):):):) ale niek avid to tez całkiem przywoity but na deskę +5

  4. Jak dla mnie lipa na deskę wolę zdecydowanie Vansy – najki są dla gimbazy – tyle w tym temacie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *