4

Nike Air Max Skyline vs New Balance 574 – które buty wygodniejsze i ładniejsze !?!?

buty-nike-air-max-skyline-vs-buty-new-balance-574-porownanieTo starcie zasłużyło na oddzielny post ponieważ po raz pierwszy !!!! w historii naszego fan page pojawiły się buciki które według was zremisowały z tak uwielbianymi przez was Airmaxami wynikiem 16:16, a są to bardzo fajnie wyglądające New Balance 574. Zarówno jedne i drugie to bardzo wygodne buciki, pierwsze buty Nike Air Max Skyline 343902-071 wyposażone standardową  w duża poduszkę w kolorze elektrycznej jasnej zieleni, w kolorze czarnym, natomiast drugie New Balance 574 równie wygodne dzięki zastosowaniu trzy warstwowej podeszwy  stosowanej już od lat w butach biegowych tej marki, w sklepie znajdziecie je tutaj. Oba modele tych butów sportowych według was mają bardzo fajny design i są warte uwagi, zakupu i polecania. oto kilka waszych opinii i komentarzy:

  • Jakub Hermann: “NB wygodniejsze i ładniejsze od tych maxow :>”
  • Kamil Dyzma: “NB 574 są całkiem fajne,ale białe byłyby zdecydowanie lepsze :)
  • Dominika Olga Dybowska: “Maxy na zawsze !! ;)
  • Jasiek Lewandowicz: Dokładnie. “NB >>>>> Nike.
  • Michał Błażejewski: “Air Max Skyline. Od zawsze na zawsze Air max’y! ♥

Polecamy wam te buciki znajdziecie je w naszym sklepie w bardzo przystępnych cenach.

Maciej Surowiec

Autor Google+:

4 Comments

  1. Kurwa co za pytanie jasne że New Balance, ajermaxy to burackie buty dla gimbazy, kult to to może był a teraz trzeba być mega wieśniakiem żeby chodzić w tych butach xaxaxa !

  2. Jak dla mnie śmigacze z New balance o wiele lepsze a maxy ochodzone strasznie, cała gimbaza się w nich buja dobre były może ze 3 lata temu :(

  3. Bardzo podoba mi się ten wpis – uważama że buty Nike Air Max Skyline to bardzo udany model z serii kultowych airmaxów – pozdrawiam i obserwuję !!!

    • Oczywiście że Nike Air Max – NB 574 ładny bucik ale nie jest wygodniejszy niż Air Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *