0

Nike Air Max 90 – kultowe trójki

Kolekcja Nike Air Max 90 to trzecia odsłona kultowych airmaxów z magiczną poduszką Nike której premiera miała miejsce w 1990 roku, stąd też wzięła się ich nazwa ponieważ do 2000 roku nazywały się po prostu Nike Air Max III. Design dziewięćdziesiątek różni się nieco od tak popularnej pierwszej wersji z roku 1987, przede wszystkim but wydaje się być nieco wyżej osadzony a linia podeszwy wygładzona. Dodatkowo 90-tki ukazały się w tak typowych dla lat 90-tych zestawieniach kolorystycznych z których najbardziej poszukiwane przez kolekcjonerów to “Infrared” i “Laser Blue” widoczne na załączonych zdjęciach, poniżej również kilka ciekawych i dość popularnych wariantów kolorystycznych AM 90 – możecie je zakupić w naszym sklepie Butyjana.pl.

Poniżej jedne z najbardziej popularnych kolorystyk tych kultowych kicksów.

Nike Air Max 90 “Laser Blue”

Nike Air Max 90 Laser BlueNike Air Max 90 “Infrared” OGNike Air Max 90 InfraredNike Air Max 90 Essential SPORT GREY / WHITEBLACKPHT BL

NIKE AIR MAX 90 ESSENTIAL SPORT GREY-WHITE – BLACK – PHT BLTutaj jedne z naszych nowości  w rewelacyjnych kolorkach. Sprawdźcie cenę.

buty nike air max thea damskie

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *