0

Nike Air Max 90

Jednym z popularniejszych modeli Nike Air Max są Nike Air max 90. Większość mężczyzn, a także kobiet oszalało na ich punkcie. Linia Air Max była naprawdę strzałem w dziesiątkę, marki Nike. Wywołała ona “rewolucję” na rynku. Bardzo szybko znaleźli się miłośnicy tych butów, a z każdym rokiem przybywa ich coraz więcej.
Nike Air Max 90– znany jako Air Max III do roku 2000, kiedy to została wydana ponownie wziął swą nazwę od roku jego premiery. Oryginalna kolorystyka z białym/ czarnym/ szarym w podczerwieni został wybrany do wyolbrzymiania grubości poduszki powietrznej.
Dzięki poduszce powietrznej, jaką firma Nike wzbogaciła swoje buty, są one nieziemsko wygodne. Amortyzują większy nacisk stopy na ziemię, zapewniają komfort i swobodę. Wykonane zostały z materiałów i tkanin najwyższej jakości. Linia Air Max zbiera naprawdę świetne opinie. Warto zaopatrzyć się w w chociażby jedną parę tych butów, chociażby dla samego ich przetestowania :) Zapewniamy, że nie będą chcieli zamienić ich państwo na żadne inne.nike-air-max-90

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *