0

Nike Air Huarache Run dla kobiet – legendarna lekkość

To jeden z tych modeli, który, gdy pojawiły się w sklepach zmieniły nasze myślenie o tym jak może wyglądać but. W przypadku Nike Air Huarache rewolucja nie dotyczyła wyłącznie wyglądu, kluczową sprawą było zupełnie nowe podejście do sprawy komfortu.

Wnętrze buta stanowi neoprenowa skarpeta, która rozszerza się na kołnierzu pozwalając jej idealnie zamknąć się wokół stopy. To rozwiązanie w połączeniu z podeszwą wykonaną z pianki i gumy sprawia, że komfort użytkowania Nike Air Huarache stał się niewiarygodny. Neoprenowa skarpeta stanowiąca wnętrze buta wymusiła na projektancie stworzenie właściwego wsparcia dla stopy. Tinker Hetfild, bo to właśnie on stworzył Huarache zrobił to z właściwym sobie rozmachem. Właśnie to gumowe rusztowanie zbudowane wokół pięty stało się znakiem rozpoznawczym Huarache i inspiracją dla nazwy, którą były sandały Indian z Ameryki Północnej.
Piętę wzmocniono gumowym paskiem, a pozostała część cholewki to połączenie nylonu i materiałów syntetycznych. Całość robi piorunujące wrażenie – już od 1991 roku kiedy buty miały swoją premierę aż do dziś.

Dziewczyny biegające średnie dystanse oraz te, które poszukują wygodnego i leciutkiego bucika na co dzień powinny rozważyć zakup najnowszej odsłony buta, w którym zachowano legendarną lekkość, a zwiększono subtelność cholewki.

Nike Air Huarache Run dostępne na butyjana.pl – zawsze oryginalne, w doskonałej cenie z darmową dostawą przy zakupach powyżej 100 zł. Kup je klikając tutaj

 

Zapisz

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *