Nike Air Force 1 MID Białe – z bliska.

Te buciki to absolutny bestseller minionych sezonów, pomimo że inne modele nike wchodzą na scenę świecą i gasną Nike Air Force 1 Mid White nadal są popularne i za nic w świecie nie chcą odejść do lamusa. To już nie chodzi o poduszkę Nike Air która zapewnia wygodę, czy skórzana cholewkę dzięki czemu buty są mega wytrzymałe czy też cokolwiek innego co sprawie że to solidny i wytrzymały model Nike. Chodzi o coś zupełnie innego – te buty stały się kultowe, żaden inny model z kolekcji Nike Air Force 1 nie zdobył tak ogromnej popularności, nieprzerwanie od 1982 roku będą jednym z najchętniej kupowanych bucików sneakers. Wszystkie airforcy znajdziecie na Butyjana.pl.

SONY DSCButy są nadal dostępne w naszym sklepie, staramy się uzupełniać rozmiary tego modelu na bieżąco jednak nie jest to łatwe. Na razie nie zapowiada się aby Nike zrezygnował z kontynuacji tej kolekcji gdyż pomimo upływu lat nadal jest jedną z najbardziej popularnych w swojej kategorii.

Poniżej kilka zdjęć które pozwolą wam sprawdzić jak wygląda oryginalny model. Widać wszystkie metki, wszywki, medalion i detale. Na stronie sklepu znajdziecie również opis oryginalnego pudełka.

af 1 mid białe aiforcy białe air force 1 białe męskie airforcy 1 detale airofrce one białe nike airforce 1 z bliska nike air force 1 białe męskie buty z wysoką cholewką oryginalne air force 1 nike

Jan Baldyga

Autor Google+: