1

Nike Air Ratna Mid – idealne na jesień.

Nadeszła jesień, producenci butów sportowych mają dla nas kilka ciekawych propozycji przygotowanych specjalnie na tę porę roku. 

Firma Nike oprócz klasycznych modeli zaproponowała w tym sezonie także kilka nowości. Ciekawą i godną polecenia propozycją jest model Nike Air Ratna Mid – to buty wyznaczające nowy trend w modzie jesiennej.  Dość futurystyczne kształty i połączenie klasycznych sznurowadeł z pełniącym raczej rolę ozdobną rzepem, dają dobry efekt wizualny. Pochodzą z kolekcji ACG i wykonane są wysokogatunkowej naturalnej skóry. Są bardzo trwałe i przede wszystkim wygodne. Podeszwa zapewnia bardzo dobrą stabilność, a dzięki zastosowaniu odpowiedniego bieżnika umożliwia komfortowe poruszanie się po śliskich nawierzchniach. Model Air Ratna jest dobrą alternatywą dla osób szukających butów o masywniejszej podeszwie przeznaczonych na trudniejsze warunki.  Podsumowując postaram się wymienić najważniejsze cechy tego modelu:

  • najwyższa jakość materiałów
  • nowoczesny design
  • komfort i dobra amortyzacja
  • styl

Możecie je zakupić na naszej stronie www.butyjana.pl lub w naszym salonie w Rzeszowie w Centrum Handlowym Respan na II pietrze zapraszamy.

Maciej Surowiec

Autor Google+:

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *