0

Dodaj sobie blasku – Puma Basket Platform Metallic

 

Puma dokonała odważnego liftingu kultowego modelu Basket Suede. Efekt? Niezwykła symbioza oldschoolowego ducha i nowoczesności.

 

Kształt cholewki buta to od dawna cecha charakterystyczna marki, jest prosta, konsekwentnie prowadzona i błyskawicznie pokochana przez hip-hopowców. Gumowa podeszwa została pogrubiona co sprawiło, że buty stały się wyższe i przypominają nieco damskie platformy.

Najodważniejszym posunięciem było zastosowanie metalizowanej skóry syntetycznej. Buty z edycji Puma Basket Platform Metallic przyciągają wzrok swoim blaskiem i nikogo nie pozostawią obojętnym.

 

Futurystyczna wizja obuwia, które już dziś można założyć na stopy i ruszyć w miasto. To jak będziecie je nosić zależy wyłącznie od Was – złote Pumy dodadzą blasku streetowym outfitom albo podkreślą nonkonformizm bardziej formalnych stylizacji. Wszystko zależy od Was.

Buty Puma Basket Platform Metallic zawierają wkładkę Eva, szerokie sznurówki, cholewkę z charakterystycznymi przeszyciami i subtelnym brandingiem. Gruba podeszwa wykonana z gumy zapewnia właściwą przyczepność. Możecie kupić je już teraz.

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *