0

Dla Ecco Terra Evo nie ma trudnych tras

Przedstawiamy Ecco Terra Evo buty stworzone po to, aby trudne trasy okazywały się …łatwe.

 

Maksymalna funkcjonalność ubrana w bardzo nowoczesną formę.

W butach wykorzystano wyłączne składniki najwyższej jakości. Cholewka wykonana ze skóry jaków cechuje się najwyższymi parametrami użytkowymi, poza tym zastosowano również miękki nubuk oraz zaawansowane technologicznie tkaniny syntetyczne.

Fabryczna impregnacja oraz najwyższej jakości skóra sprawia, że buty doskonale sprawdzą się w każdych warunkach terenowych i pogodowych. Wodoszczelność wzmocniona membraną GORE-TEX® zapewni Ci przyjemny komfort – stopa będzie sucha i ogrzana.

W górskim terenie niezwykle ważna jest odpowiednia amortyzacja stopy oraz zabezpieczenie przed zwichnięciem,skręceniem kostki lub niekontrolowanym poślizgiem. Nasze Ecco Terra Eva mają doskonały kontakt z ziemią. Podeszwa bardzo dobrze trzyma się gruntu, bieżnik zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i przyczepność.

Interesująca stylistyka sprawia, że buty przyciągają wzrok. Dynamiczny kształt cholewki, gumowe elementy i metalowe detale nadają butom futurystyczny wręcz look. Dobrze, że buty wykonano z tak wizjonerskim rozmachem, bo to zakup, który będzie służył Ci przez lata.

Zapraszamy do obejrzenia dostępnych w butyjana.pl modeli marki Ecco.

 

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *