0

Diabeł tkwi w szczegółach – podróba Nike Air Max 90.

 Ostatnio w nasze ręce wpadła zacna podróbka Nike Air Max 90 316339-032 “Royal Blue” (nie ma kolorystyki o takim indeksie Nike, nie ma takiego indeksu). Tak więc korzystając z okazji postanowiliśmy porównać ten model z oryginalną wersją Nike Air Max 90 537384-008 “Pale Grey Laser Orange” – buty te posłużyły nam jako model wzorcowy. Staraliśmy się dobrać w miarę zbliżoną kolorystykę jednak z racji że nasze podróbki nie istnieją w wersji oryginalnej wybraliśmy właśnie te. Do rzeczy więc, poniżej macie kilka zestawień modelu oryginalnym z podrobionym – w niektórych przypadkach komentarz jest chyba zbędny :) – jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach.

Zwróćcie uwagę na jakość wykonania, jakość szycia, wykrój skóry. Pudełka nie będę komentował, przypuszczam że to celowy zabieg z uwagi na kontrolę celną. Jedyne do czego ja bym się nie przyczepił na pierwszy rzut oka to właśnie metka na języku. Na samym dole zamieściliśmy także etykietę z paczki w której zostały wysłane pocztą chińską. Miłego porównywania :).

podróbka Nike Air Max 90 swoosh

podróbka Nike Air Max 90 toebox  podróbka Nike Air Max 90 pudełko podróbka Nike Air Max 90 przód butów podróbka Nike Air Max 90 metka na języku podróbka Nike Air Max 90 etykieta na pudełku nike air max 90 z chin airmaxy z chin

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *