0

Co na zimę 2013 ?

Jesteście ciekawi co zobaczycie w naszym sklepie już wkrótce w galerii butów zimowych ? A będzie ciekawie :).

         Bardzo interesując zapowiada się oferta butów zimowych producenta McArthur. W tym roku McArthur przygotował dla nas kilka bardzo fajnych modeli bucików trekkingowych. Wiem że znajdą się malkontenci którzy nie polecą tej marki, albo będą narzekać że ten polski producent kopiuje z innych marek takich jak Adidas czy Nike. Jednak wato zapoznać się z ich ofertą, mimo iż mieli w przeszłości kilka potknięć, mimo że ich buty zimowe przypominają nieco buty trekkingowe Nike i Adidas (jak zrzynać to od najlepszych hehehe). Każdy z was kto szuka dobrych bucików powinien przeglądnąć ofertę McArthurów chociażby z jednego powodu – ceny. Ich buciki są po prostu tanie, jeśli szukasz dobrych butów za niewielkie pieniądze to jest właśnie opcja dla Ciebie. Zresztą sami sprawdźcie.mc arthur buty na zimę

 

Udało nam sie także zamówić nieco nowych modeli marki Timberland. Na tym polu nie ma co narzekać – standardowo już od jakiegoś czasu Timberland nigdy nie zawodzi. Butki zimowe “ich pióra” po prostu dają radę i to nawet bardzo. Wysoka jakość materiałów, rewelacyjny design i solidność – solidność niczym w niemieckiej fabryce. Pomimo relatywnie wysokiej ceny w tym przypadku wiemy w co inwestujemy – Timberlandy to sprawdzona marka.

buty na zimę z timberland

Podobnie ma się sytuacja z marką ECCO. Co prawda w tym przypadku ceny są horrendalne jednak za buty tej klasy niestety trzeba tyle zapłacić. Zrobienie butów trekingowych na zimę w tym standardzie po prostu tyle kosztuje. Topowej jakości skóra, materiały i tworzywa sztuczne najwyższej jakości to wszystko połączone według starej solidnej duńskiej receptury – po prostu sprawdzone i pewne buty zimowe ECCO – polecam.

Ecco - buty zimowe

Tutaj omówiliśmy zimowe klasyki następnym razem powiemy nieco na temat co na chłodniejszy sezon polecą nam w tym roku tytani przemysłu obuwniczego – zaglądajcie tutaj.

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *