0

Caterpillar – do zadań specjalnych

Wymagasz od swojego obuwia ponadprzeciętnej trwałości, chcesz, aby buty zachowały pełną użyteczność nawet w najtrudniejszych warunkach. Wybierz Caterpillar buty, których źródło mocy tkwi w skrajnie wymagających warunkach, w kurzu i brudzie ekstremalnie trudnych budów. Kiedy stawiasz most czy przebijasz tunel przez litą skałę chcesz mieć z głowy takie problemy jak buty. Obuwie Caterpillar, podobnie jak sprzęt budowlany tej firmy, daje radę. Caterpillary dadzą Ci wsparcie, bez względu na to czy pracujesz przy wielkich budowlanych projektach czy chodząc po lesie i górach chcesz być pewnym tego co masz na stopach.

 

 

ZEJDŹ Z UTARTYCH ŚCIEŻEK

Wybierz rozwiązanie, które opierając się na własnym doświadczeniu wybrało wielu inżynierów i architektów. Osobiście przetestowali Caterpillary i zaczęli je nosić również poza placem budowy.
Sądzicie, pewnie, że te buty są niewygodne, że tworząc je skupiono się wyłącznie na ponadprzeciętnej trwałości cholewki?. Nic bardziej mylnego – but, który przetrwa ekstremalnie trudne warunki jest nadzwyczaj wygodny. Zastosowano w nich podeszwę wykonaną z pianki amortyzującą wstrząsy. Twoja stopa odczuje prawdziwy komfort.

 

 

NIC GO RUSZY

Połączenie komfortu, trwałości oraz ulepszonych wybranych parametrów – w zależności od modelu – odporności na zginanie czy wzmocnienie konstrukcji buta sprawia, że możesz dobrać rozwiązanie do swoich potrzeb.
Pianka przy kołnierzu buta chroni przed otarciami i zapewni wygodne zakładanie.
Wzmocnione noski wykonane z kompozytu chronią palce przed przemoknięciem, uderzeniem lub zgnieceniem.
Dla zachowania kształtu, wsparcia i ochrony zastosowano egzoszkielet, który będzie dla Twoich Caterpillarów jak supertrwałe rusztowanie.
Caterpillary, buty które przetrwają lata, dostępne są w ofercie butyjana.pl. Pokochasz je i będziesz chciał mieć jak najdłużej. Dowiedz się więc jak dbać o nubukowe buty, bo jeśli Twoje Caterpillary wykonano z tego szlachetnego surowca będą potrzebować chwili Twojej uwagi.

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *