0

Butyjana.pl mistrzem w turnieju siatkarskim “Rusz się człowieku”.

Z przyjemnością informujemy że nasza drużyna siatkówki Butyjana.pl MDK- ZST Rzeszów zwyciężyła w turnieju siatkówki amatorskiej zorganizowanej przez CSiR Rzeszów “Rusz się człowieku”.

W turnieju wzięły udział następujące drużyny:

Gupa A
Butyjana.pl
Uniwersytet Rzeszowski
Pebis Rzeszów
GKS Start Lubenia
Grupa B
ZABOROWSKI Czudec
ZIBER TAXI Strzyżów
Galaktyczni Rzeszów
Zakłady Ubezpieczeń Rzeszów

Do kolejnej rundy awansowały Butyjana.pl, Uniwersytet Rzeszowski, ZiberTaxi, ZABOROWSKI Czudec. W półfinale nasi siatkarze zwyciężyli z ZABOROWSKI Czudec a Uniwersytet pokonał Strzyżów. Po zażartym meczu w finale udało nam się zwyciężyć z Uniwersytetem, natomiast drużyna ZIBER TAXI Strzyżów odniosła zwycięstwo nad Czudcem. Takim oto sposobem wygraliśmy z AZS Uniwersytet Rzeszówskicały 3:1 zajmując pierwsze miejsce w turnieju a końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco.

  1. Butyjana.pl
  2. Uniwersytet Rzeszowski
  3. Ziber Taxi Strzyżów
  4. Zaborowski Czudec.

Oto fotorelacja z turnieju:

butjana.pl odbieramy nagrodę w turnieju siatkówkiRusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 3 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 14 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 2  Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 4  Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 11 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 12 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 13  Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 16 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 17 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 18 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 21 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 23 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 24 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 25 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 26 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej butyjana 2 Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej Butyjana Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiejRusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 1Rusz się człowieku turnij siatkówki amatorskiej 7

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *