2

Buty zimowe McARTHUR W12-M-TL-01-YL ala Adi Uptown.

MCARTHUR-W12-M-TL-01-YLPatrząc na ten bardzo udany model butów McArthur jakoś nie wiem czemu nie mogę się oprzeć wrażeniu że gdzie już je widziałem :) a wy ???  Myślę że producent McArthur został w tym przypadku bardzo mocno nazwijmy to zainspirowany :) kultowym modelem Adidas Uptown w kolorze miodowym. Jeżeli weźmiemy pod uwagę sposób wykonania i wykończenia tych butów zimowych oraz doskonałej jakości materiały z których zostały wykonane (skóra) i zestawimy je z ceną tych butów dochodzimy do jednego wniosku, mianowicie że buty MCARTHUR W12-M-TL-01-YL to cholernie dobra oferta !!! Dodatkowo buty re zostały wyposażone, czy tez wykonane w technologii Waterproof, która działa na podobnej zasadzie jak membrana GORE-TEX, dzięki swej poro-metrycznej strukturze odprowadza wilgoć na zewnątrz butów zapobiegając jednocześnie przedostawaniu się jej do wewnątrz obuwia. W przypadku tych butów trekkingowych/zimowych McARTHUR spisał się na medal, dając nam rewelacyjne bucik w super cenie – oby tak dalej, oby tak dalej !!!

Maciej Surowiec

Autor Google+:

2 Comments

  1. Świetne buciki fakt faktem kopia Adidas Uptown ale warto je kupić bo są tańsze ale jakość taka sama no chyba że ktoś ma uprzedzenie do Mcarthurów :)

  2. Kurcze rzeczywiście trochę jak Adidas Uptown nie da się ukryć, mam jedne buty MCArthur i powiem że jestem bardzo zadowolony, kupiłem je w zeszłym sezonie i nadal w nich śmigam – naprawdę polecam !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *