Buty trekkingowe B.ONE BOJM.

Buty B. ONE BOJM są przeznaczone do trekkingu. Przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

  1. Materiał cholewki: wykonane zostały ze skóry, która zapewnia oddychalność nogi w bucie, w każdych warunkach.
  2. Wkładka i wyściółka: wzbogacone zostały one także o wkładki antybakteryjne, które także zwiększają oddychalność, a dodatkowo nie zachowują przykrych zapachów. Podszewki wyprodukowane zostały z materiałów najwyższej jakości. Po licznych badaniach kształtów stopy, idealnie się dopasowują zmniejszając zmęczenie stóp, a zarazem zapewniając komfort.
  3. Podeszwa: buty posiadają naprawdę dobrą ochronę, o czym zapewnia nas producent “w podeszwie zastosowano trwałe i zarazem miękkie elementy by zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas górskich wycieczek. Podeszwa wykonana z domieszką poliuretanu: materiał ten charakteryzuje specjalną strukturą zawierającą mikro pęcherzyki powietrza, co sprawia, że podeszwa jest bardzo lekka a przy tym elastyczna i doskonale amortyzująca.” Dlatego buty idealnie sprawdzą się w górskich, trudnych warunkach.
  4. Ochrona przed wodą i wilgocią: przed śniegiem i deszczem stopę chroni okładzina DRI-TEX, dzięki jej strukturze (nie przepuszczającej wody, a jednocześnie odprowadzającej pot przez tysiące mikroporów), nie mogą dostać się one do środka buta. Stopy zatem pozostanę ciepłe i suche. Bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz.

Buty zatem wykonane są tak solidnie, że posłużą właścicielowi długie lata. Jest to idealna inwestycja. Jedne z lepszych butów na trudne, zimowe warunki. Dodatkowym plusem jest naprawdę niska cena- 169 zł. Uważamy, że jest to naprawdę nie wysoka cena, za takie buty!buty trekkingowe B one granatowe
Kup:
http://www.butyjana.pl/obuwie_meskie/trekkingowe/buty_trekkingowe_b_one_bojm-014m_blue.html

Maciej Surowiec

Autor Google+: