Buty trekkingowe Adidas Terrex Mid.

Adidas Terrex Mid GTX K- są to buty, których przeznaczeniem jest trekking.  Buty mimo iż przeznaczone są do trekkingu, idealnie sprawdzą się przy codziennym użytkowaniu. Cholewka butów wynosi 12cm. Zrobione są one z materiałów najwyższej jakości. Przed przemakaniem zabezpiecza membrana GORE-TEX. Posiadają one wysoko wszyty język, który także utrudnia przedostanie się wody, piasku czy śniegu do wnętrza buta. Zatem zapewnią one właścicielowi komfort i wygodę. Z przodu buty posiadają gumowy otok który zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz bezpośrednim działaniem wody oraz soli. Dlatego jest to inwestycja na dłuższy okres czasu. Zabezpieczone są one w ten sposób przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.  Dodatkową zaletą Adidas Terrex Mid GTX K jest niebanalny, oryginalny i modny wygląd.

TECHNOLOGIE, które wykorzystane zostały przy produkcji:
TORSION SYSTEM – system wspomagający stopę w jej naturalnych ruchach skrętnych, wspomaga odpowiednie dopasowanie buta do podłoża, – pozwala wykonywać niezależne ruchy skrętne, zarówno przedniej jak i tylnej części stopy – poprawia dopasowanie buta do podłoża, – zapewnia śródstopiu odpowiednie wsparcie.

TRAXION – Elementy które wystają z podeszwy zewnętrznej: – gwarantują bardzo dobrą przyczepność, – zabezpieczają przed poślizgiem we wszystkich kierunkach (bocznym i liniowym), – Poprawiają zwrotność i szybkość.

ADIPRENE zapewnia doskonałą amortyzację podczas wybicia. Dzięki specjalnie zaprojektowanej gumie, nadzwyczaj trwała podeszwa jest odporna na zużycie i umożliwia przyczepność oraz elastyczność w każdej sytuacji.

PROTECTION PLATE dla ochrony przed wstrząsami oraz przebiciem ostrymi kamieniami.

GORE-TEX okładzina ochronna chroni przed śniegiem i deszczem, który nie może przedostać się do środka dzięki jej poromerycznej strukturze, która nie przepuszcza wody jednocześnie odprowadzając pot poprzez tysiące mikroporów.
Twoje stopy pozostaną ciepłe i suche bez względu na to jak zimno i mokro jest na zewnątrz.
Oryginalna ochrona GORE-TEX zapewnia komfort, jakiego oczekują Twoje stopy.buty trekkingowe adidas terrex goretex

Zamów:
http://www.butyjana.pl/obuwie_damskie/trekkingowe/adidas_terrex_mid_gtx_k_g50162.html

Maciej Surowiec

Autor Google+: