0

Buty Skechers już na pokładzie Butyjana.pl !

Już są – nowe modele skechersów już dostępne na Butyjana.pl !

Buty charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, już na pierwszy rzut oka widać że są bardzo dobrze wykonane a materiały są z wysokiej półki. Mnie osobiście najbardziej imponuje wykończenie butów wewnątrz cholewki. Dokładne obszycia miękką tkaniną i wyściółką oraz uwaga wkładka Memory Foam. Taki fajny bajer – wkładka która po wyjęciu stopy z buta wraca do swoich oryginalnych kształtów a przy ponownym użytkowaniu idealnie dopasowuje się do stopy. To plus bardzo dobrze amortyzowana podeszwa pianką PU sprawiają że buty są mega wygodne. Jak na razie doczekaliśmy się modeli z kolekcji OG 82, OG 90 i OG 85, mamy jeden model z kolekcji Fashion Fit oraz Flex Appeal. Na pewno będziemy rozwijać kolekcję Skechers Flex Appeal ponieważ ten konkretny model jest mega popularny i na pewno także i w Polsce z czasem znajdzie sporą grupę odbiorców pośród kobiet i dziewczyn. Będzie więcej – zaglądajcie.

Tutaj krótki filmik który nakręciliśmy abyście mogli zobaczyć jak wygląda oryginalne pudełko, oryginalna metka na pudełku oraz języku butów. Zobaczcie jak buty są zapakowane w oryginale, wszystkie metki wszywki i wlepki. Miłego oglądania.

Tutaj kolorystyki której już dostępne są na Butyjana.pl – już wkrótce na pewno będzie więcej. Buty wysyłamy w 24 godziny. Z pierwszymi modelami marki Skechers możecie też zapoznać się w naszych salonach stacjonarnych w Rzeszowie w Centrum Handlowym Respan oraz Galerii Nowy Świat.
damskie_skechers_fashion_fit_-_statement_piece_12704-bbk damskie_skechers_flex_appeal_2_0_12757-nvhp dla_dzieci_skechers_throwbax_97360-nvbk meskie_skechers_og_82_52300-bkw meskie_skechers_og_82_52300-nvrd meskie_skechers_og_85_twin_tip_52340-wtn meskie_skechers_og_90_52350-bbk

Jan Baldyga

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *