0

Buty – prezent idealny

Gdy macie już dość zabobonów typu, jeśli dasz komuś buty to ten ktoś odejdzie, możecie na spokojnie przeczytać ten tekst i umocnić się w przekonaniu, że buty to super prezent, a te kupione u nas, w butyjana.pl to już w ogóle najlepszy.

 

 

DLACZEGO?

Po pierwsze to wyraz głębokiego zaangażowania. Obuwie jako element garderoby kupują w prezencie osoby, które bardzo dobrze się znają. To rodzaj deklaracji – wiem już o Tobie tak wiele, znam nawet Twoją długość stopy, a do tego dobrze wiem co lubisz. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup obuwia w prezencie ważne jest abyś rzeczywiście wiedział jaki rozmiar wybrać. Jeśli nie znasz właściwego to w tajemnicy przed obdarowanych sprawdź długość wkładki w jego butach, bo sama informacja o rozmiarze buta może być myląca –tabele rozmiarów różnią się od siebie w zależności od producenta i łatwo o pomyłkę.

I JESZCZE COŚ

Obuwie zakupione w butyjana.pl, możesz bez problemu wymienić na takie we właściwym rozmiarze. Ważne, żebyś miał pewność, że wszystkie towary, które kupujesz w sklepie butyjana.pl są oryginalne i pełnowartościowe. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że każdy zakup powyżej stu złotych dostarczymy Ci kurierem, absolutnie za darmo.

OPCJA DLA OSTROŻNYCH

Niby nie wierzysz w przesądy, ale wolisz nie ryzykować. Jasne, szanujemy Twój wybór i również zapraszamy na zakupy. Pamiętajcie, że butyjana.pl to nie tylko obuwie, to również wspaniała markowa odzież, torby, plecaki i akcesoria, które przydadzą się podczas uprawiania sportu. Znajdziecie u nas mnóstwo pomysłów na prezent.

I jeszcze jedna sprawa – obecnie – do 6 grudnia 2017 r. obowiązuje kod rabatowy MIKOŁAJ – wpiszcie go w koszyku i zapłaćcie o dodatkowe 10% mniej. To prezent od nas, dla Was. Życzymy udanych zakupów.

 

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *