0

Buty Nike męskie – tylko na Butyjana.pl tak tanio !!!

Kolekcja  męskich butów Nike stanowi znaczną część oferty naszego sklepu, znajdziecie u nas sporo popularnych serii tego producenta takich jak Nike Air Max, AF1, Shox, Capri czy Court Majestic i wiele, wiele więcej. Staramy się na bieżąco uzupełniać galerię naszego sklepu z obuwiem sportowym o kolejne modele ze stajni Nike. Mamy nadzieję że docenicie nasze wysiłki a nasza oferta trafi w gusta Panów. Nasza prezentacja zawiera tylko skromny wycinek najpopularniejszych modeli butów męskich  z kolekcji Nike dostępnych u nas , o wiele więcej znajdziecie na stronie naszego sklepu w galerii buty Nike męskie – zapraszamy. Dodatkowo każdy może skorzystać z naszej oferty rabatowej w wysokości 5 % – wystarczy że polubicie nas na Facebooku. Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych.

Nike Męskie Buty JanaAirmaxy biją ostatnio wszelkie rekordy popularności.

Poniżej archiwalna oferta ze sklepu Butyjana.pl, większość z tych kolorystyk jest już wyprzedana i raczej mało prawdopodobne aby znowu się pojawiły. Możliwe że nike wznowi którąś z kolorystyk w nieco innym wydaniu.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=AXCt3_EAwCs&feature=youtu.be[/embedyt]buty-nike-męskie-air-max buty-nike-shox-męskie męskie-buty-nike-af1

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *