0

Buty Nike – co nowego w tej dostawie ?

Przeglądając ostatnie oferty i nowości w sklepie www.butyjana.pl natknąłem się na te 4 egzemplarze całkiem fajnych bucików.

Klasycznie

Pojawił się między innymi kolejny model z serii Capri ma mianowicie Nike Capri 3 – tutaj nie wiele się zmieniło – w sumie po co zmieniać coś co sprawdza się świetnie – prosto, klasycznie i wygodnie i o to chodzi – bardzo udana pozycja.

W stylu retro

Kolejny model który przykuł moja uwagę to Nike Air Max 1 z kolekcji Denim Pack – te buciki to kult chociaż cała kolekcja butów Nike Denim wzbudza mieszane uczucia wśród sneakaerheadów – jedni padają z zachwytu a inni psioczą – ale cóż tak to już jest ze sneakerami.

Performancowo

Dwa nowe modele wygodnych butów Nike T lite GS o raz Nike WMNS Air Match – te dwie pozycje to buty damskie jednak jedno co można o nich powiedzieć to na pewno że są bardzo wygodne – pozycja pierwsza to but którego można używać jako treningowy – dobrze wyprofilowana podeszwa daje świetną amortyzację a cholewka idealnie przylega do stopy. Drugie buciki to według mnie shoxy z poduszką Air Max – niezłe połączenie :). Wyglądają dość ciekawie i na pewno są bardzo wygodne – a wam które buciki z mojego zestawienia podobają się najbardziej  ?

BUTY-NIKE

Maciej Surowiec

Autor Google+:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *