3

Buty halowe – najtaniej tylko u Jana :) !!!

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=JKEDgzF1wOA&feature=plcp[/embedyt]

Sezon halowy w pełni rozpoczęty na pewno nie jeden z was “śmiga” w nogę na sali już od dawna, gdybyście jednak potrzebowali odpowiedniego obuwia do piłki nożnej halowej służymy pomocą !!! W swojej ofercie posiadamy szczególnie bogata ofertę halówek Nike z takich kolekcji jak Mercurial Victory, Exacto, Tiempo Natural, 5 Elastico oraz kilka modeli z serii Predator Absolado, ostatnio wzbogacilismy także naszą ofertę o perełkę w postaci sygnowanych modeli butów halowych i turfowych Mercurial Cristiano Ronaldo. Każda z tych kolekcji ma do zaoferowania coś specjalnego, o tyle o ile Mercuriale dedykowane są przede wszystkim graczom szybkim i dynamicznym również jak kolekcja Nike 5 Elastico o tyle np: buty halowe Tiempo Natural są jeśli można tak to ująć nieco bardziej toporne ale co za tym idzie są to jedne z najbardziej wytrzymałych halówek dostępnych na rynku. Mamy nadzieję że buty halowe na butyjana.pl przypadną  wam do gustu – trzymamy ceny na przyzwoitym poziomie :) – zapraszamy na zakupy !!!

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

3 Comments

    • Tak jest kilka juniorskich wersji rozmiar-owych, teraz przyjechały nowe mercuriale z małych rozmiarów, jaki masz rozmiar buta ?

  1. Najnowsze mercuriale są totalnie do du…. jeśli chodzi o buty do halowej to cała kolekcja tiempo nadal rządzi najlepsze halówki jakie wyszły według mnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *