Buty ECCO – eksluzywny skandynawski design.

ECCO to marka zajmująca się produkcją tylko i wyłącznie obuwia z wyższej półki. Firma została założona w 1963  przez Karla Toosbuy w mieście Bredebro w Dani. Karlowi podczas zakładania firmy produkującej buty Ecco przyświecała jedna filozofia, a mianowicie “shoes must follow the foot” (buty muszą nadążać za stopami). Jego założeniem było produkowanie butów które miały być połączeniem najnowszych technologi, skandynawskiego designu i przede wszystkim zrozumienia tego w jaki sposób buty mają współpracować ze stopami.

W 1978 marka Ecco przedarła się do międzynarodowej świadomości dzięki trzem bardzo udanym i wygodnym seriom butów o typowo skandynawskim stylu : “Joke”,”Free” i “Time”. Buty z tej serii od momentu ich premiery zostały sprzedane w ilości 8 milionów egzemplarzy na całym świecie. Marka dzięki odpowiedniemu podejściu i działaniom marketingowym dokładnie 30 lat temu w 1982 osiągnęła imponującą roczną sprzedaż na poziomie 1 miliona par butów !!! Ogromny sukces firma zawdzięcza z pewnością temu że jako jedyna na świecie prowadzi i nadzoruje swój proces produkcji od samego początku do końca, począwszy już od procesu obróbki skóry w garbarni a skończywszy na odpowiedniej prezentacji butów na półkach sklepowych, ich sprzedaży i dostawy do klienta. 80 % obuwia produkowana jest w ich własnych fabrykach w Chinach, Słowacji, Tajlandii i Indonezji, tylko 20 % produkcji jest licencjonowane co z pewnością w znaczny sposób wpływa na jakość produkowanego obuwia. W dniu dzisiejszym ich obuwie sprzedawane jest w 90 krajach na całym świecie poprzez sieć 4000 markowych sklepów i blisko 1000 tzw. “mono-brand store” – sklepów tylko i wyłącznie z ich produktami.

Na koniec tego miejmy nadzieję treściwego artykułu, chcielibyśmy zaprosić was do naszego internetowego sklepu online, gdzie również znajdziecie buty Ecco, w naszej ofercie postawiliśmy na markowe obuwie trekkingowe bo o takie pytacie najczęściej – zapraszamy.  Z naszą ofertą możecie również zapoznać się w naszych dwóch sklepach stacjonarnych w Rzeszowie w CH Respan i Galerii Nowy Świat. Oto kilka modeli z naszej oferty.

buty ecco - sklep Butyjana Rzeszów sklep Ecco

buty-ecco1

Maciej Surowiec

Autor Google+: