6

Adidas Uptown – black or yellow ???

Skoro sezon japonek, klapek i sandałów już za nami, jesienne chłody hulają na całego a zima już tuż tuż, z pewnością warto rozglądnąć się za nieco cieplejszymi butami. W tym temacie polecamy wam coś ze “stajni” butów Adidas, a mianowicie model z kolekcji Adidas Uptown. Te buciki trekkingowe z pewnością nie potrzebują dodatkowej reklamy ze strony naszego sklepu obuwniczego aby cieszyć się dużą popularnością. Te buty trekkingowe to może nic nowego, mają już kilka sezonów jednak nadal są pozycją która cieszy się dużym zainteresowaniem w sezonie jesienno zimowym. To co z pewnością doceni każdy to fakt trekkingi Adidas Uptown w całości wykonane są z naturalnej skóry z dodatkiem wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Wyposażone zostały w system Adidas Torsion wspomaga naturalną pracę stopy z  butem i podłożem, daje dodatkowe wsparcie dla śródstopia oraz gwarantuje szybkie dopasowanie stopy/buta do podłoża. Dodatkowo system Torsion wspomaga naturalne ruchy skrętne stopy. Buty Adidas Uptown dodatkowo wyposażone są w system Soft Cell który zapewnia doskonałą amortyzacje pięty. To wszystko razem z pewnością wpływa na ocenę klientów i duże zainteresowanie modelem Adidas Uptown. Oczywiście nie moglibyśmy pominąć designu tych butów trekkingowych który w tym przypadku prawdopodobnie stanowi 50 % sukcesu.

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=uL8zM9To6Zk&feature=youtu.be[/embedyt]

W naszym sklepie znajdziecie 3 modele z kolekcji Adidas Uptown, a mianowicie klasyczne, cieszące się największą popularnością buciki w wersji yellow ADIDAS UPTOWN TD G06313, również bardzo popularne buty trekkingowe w wersji czarnej ADIDAS UPTOWN TD G06312, oraz dla tych niezdecydowanych i szukających czegoś oryginalnego ADIDAS UPTOWN TD G42057 w wersji khaki. Nie zapomnijcie zapoznać się także z innymi modelami butów trekkingowych/zimowych w naszym sklepie online mamy ich całkiem sporo !!!adidas-uptown-khaki adidas-uptown-black adidas-uptown-yellow

 

Maciej Surowiec

Autor Google+:

6 Comments

  1. Adidas Uptown to świetny kozak, nie widzę lepszego na zimę, miodowe są fajne ale jednak na nasz klimat polecam czarne, łatwiej utrzymać w czystości :)

  2. Nie je Yello tylko miodowe i te rządzą, wiem że zaraz każdy zacznie płakać że to nie trekking i że ciężko utrzymać w czystości itd. itp —————-> jebać to liczy się wygląd i styl – miodowy Adidas Uptown niszczy każdy iny kozak – pozdrawiam.

    • Zdecydowanie yelllow – Uptowny tylko w tym kolorze :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *