Adidas Terrex Low – damskie.

ADIDAS TERREX LOW to buty trekkingowe, wykonane z tkaniny. Buty chronią przed przemakaniem, ale zarazem są przewiewne i idealnie wentylują stopę- zapewnia to membrana Gore-Tex. Buty są bardzo wygodne i lekkie, idealnie sprawdzą się przy górskich wędrówkach. Zapewniają stabilność stopy, co zmniejsza prawdopodobieństwo kontuzji. Buty mają fajny i niebanalny wygląd, oryginalności dodaje im jeszcze intensywny odcień zieleni. Buty posiadają systemy:

*TORSION SYSTEM*– wspomaga stopę w jej naturalnych ruchach skrętnych, wspomaga odpowiednie dopasowanie buta do podłoża, – pozwala wykonywać niezależne ruchy skrętne, zarówno przedniej jak i tylnej części stopy – poprawia dopasowanie buta do podłoża, – zapewnia śródstopiu odpowiednie wsparcie.

*TRAXION*–Elementy które wystają z podeszwy zewnętrznej: – gwarantują bardzo dobrą przyczepność, – zabezpieczają przed poślizgiem we wszystkich kierunkach (bocznym i liniowym), – Poprawiają zwrotność i szybkość.

ADIPRENE-zapewnia doskonałą amortyzację podczas wybicia. Dzięki specjalnie zaprojektowanej gumie, nadzwyczaj trwała podeszwa jest odporna na zużycie i umożliwia przyczepność oraz elastyczność w każdej sytuacji.

GORE-TEX-okładzina ochronna chroni przed śniegiem i deszczem, który nie może przedostać się do środka dzięki jej poromerycznej strukturze, która nie przepuszcza wody jednocześnie odprowadzając pot poprzez tysiące mikroporów.

Ostatni system zapewnia trwałość i wytrzymałość butów, zabezpieczając je tym samym przed ścieraniem czy uszkodzeniami. Dzięki temu długo będą mogli cieszyć się państwo zakupionymi butami.

ec486b3dcbfc2e6dfdbe93f2158f91332

http://www.butyjana.pl/obuwie_damskie/obuwie_sportowe_2/adidas_terrex_low_gtx_k_g17669.html

Maciej Surowiec

Autor Google+: