0

Adidas Telstar WC 2018 Russia – oficjalna piłka meczowa Mundialu w ButyJana.pl

Już 14-tego czerwca 2018r. ruszają XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej! Gospodarzem w tym roku została Rosja, gdzie na 12-tu stadionach zostaną rozegrane 64 mecze. Dla fanów futbolu mamy prawdziwą gratkę albowiem w naszej ofercie jest już dostępna oficjalna piłka MŚ – Adidas Telstar WC 2018 CD8506.

Nowa piłka meczowa MŚ swoją nazwą, wyglądem oraz innowacyjnością nawiązuje do pierwszej piłki zaprojektowanej przez Adidasa na Mistrzostwa Świata odbywające się w Meksyku w 1970 roku. Mamy na myśli oczywiście rewolucyjną na tamte czasy piłkę Telstar (“television star”), potocznie nazwaną “biedronką”(od czarno-białej kolorystyki).

Tym razem projektanci postawili na bardziej stonowaną i prostą grafikę w czarno-szarej tonacji, która przypomina komputerowe piksele. Jednak pod wieloma względami Telstar 18 przejęła cechy swojej poprzedniczki, tj. znanej z Mistrzostw Świata FIFA 2014 piłki Bazuca. Na szczęście te najlepsze! Skupiono się natomiast na opracowaniu technologii pozwalających na optymalizację jej wydajności. Najlepsi zawodnicy świata brali udział w testach tej piłki, tak aby była dopracowana do ostatniego szwu. Metaliczne wykonanie paneli oraz graficzny efekt tekstury to atrybuty, które mają przełożyć się na wytrzymałość i wydajność nowej piłki. Adidas, stojąc na straży ekologicznego podejścia do prowadzenia biznesu, przy produkcji futbolówki wykorzystał materiały powstałe w procesie recyklingu. Telstar WC 2018 już okrzyknięto najbardziej innowacyjną piłką świata, a to za sprawą wbudowanego chipa NFC, który pozwala użytkownikowi na interakcję z piłka za pomocą smartfona.

Zobaczcie sami jak to cudeńko wygląda na żywo:  Adidas Telstar WC 2018 Russia butyjana

Piłka dostępna w sklepie stacjonarnym ButyJana w Galerii Nowy Świat oraz na www.butyjana.pl

 

 

Ania Kamińska

Autor Facebook:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *