0

Skechers – dla efektu

 

Dzięki Okiem Pozytywnej wiemy już na pewno, że Skechersy to buty, które pasują do każdej stylizacji.

 

Klasyczne zastawienie bieli i czerni zostało przełamane pudrowo różową, dziewczęcą bomberką oraz szarymi Skechersami.

Czarno-biała baza stylizacja to pewniak, zestawienie klasyczne i sprawdzone wielokrotnie, do tego mega modna bomberka w przekornym różowym kolorze i popielate Skechersy, idealnie pasujące do różu oraz bieli i czerni. Zobaczcie jak wspaniały efekt można uzyskać za pomocą tych na pozór prostych zestawień. Na pozór, bo ważne, aby pamiętać o jednym – w minimalistycznych outfitach na znaczeniu zyskuje jakość i detale.

I właśnie dlaczego nasze Skechersy tak dobrze dopasowały się do stylistycznego pomysłu blogerki. Są piękne wykonane, dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Buty Skechers Burst 12789-BKW mają piękną, subtelną linię, tworzącą kształt choleweki, w którym stopa wygląda bardzo zgrabnie. Od porządnych butów o sportowych wymagamy jednak dużo więcej, to nie tylko ładny wygląd, to również technologia, która sprawia, że są one lekkie i bardzo wygodne.

W Skechersach źródłem komfortu jest wkładka wykonana z Memory Foam, która idealne amortyzuje wszystkie przeciążenia, na które narażona jest stopa.

Zobaczcie Skechersy dostępne w sklepie butyjana.pl

Jesteście ciekawi jak działa pianka w obuwiu Skechers – przeczytajcie

Zobaczcie całą sesję Okiem Pozytywnej.

fot. Okiem Pozytywnej

Justyna Borcz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *